İade & Garanti Koşulları 

 

Tüketici Kanunu`na göre, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" ürünü teslim aldığınız ilk 7 (yedi) iş günü içerisinde geçerlidir.

İadesini istediğiniz ürün ile ilgili talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 3 (ÜÇ) gün boyunca albertovanetti.com`a iletebilirsiniz.albertovanetti.com`da ürün değişimi yapılmamaktır.Satın aldığınız ürünleri kullanmadan ve tekrar satılabilirliğini bozmadan teslim gününden itibaren 3 (üç) gün içerisinde iptal nedeninizi  info@albertovanetti.com  Adresimize e-mail attığınız taktirde enkısa sürede size ulaşılarak iptal ve iade süreci başlatılacaktır.İade kargo bedeli alıcıya aittir.Faturasız veya yazarkasa fişi olmayan ürünler İADE alınmayacaktır.Kargodan ürününüzü alırken Fatura veya Yazarkasa fişinin olduğunu Kontrol ediniz.

 

Kullanıcıların dikkat etmesi gereken konular;

Tarafınıza ulaşan ürünleri etiket ve bilgilendirme yapışkanlarını çıkarmadan ve ürüne zarar vermeyecek şekilde deneyiniz.

İade edilecek ürünlerin, orijinal ambalajlarında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle birlikte eksiksiz bir şekilde, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orijinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir.
Ürün, teslim aldığınız haliyle iade edilmelidir.(Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilemez.)
Faturasız iadeler kabul edilmemektedir.
 

Önemli Not: Kurumlara kesilen faturalı ürünlerin iadesinde ürünlerin, kurumun düzenlemiş olduğu, ‘Ürün Birim Fiyatı+KDV` şeklinde kesilmiş ‘İade Faturası` ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

Kusurlu ürün iadesi:
Siparişleriniz paketlenmeden ve kargoya teslim edilmeden önce kalite kontrolünden geçmektedir. Ancak üründen kaynaklanan herhangi bir kusur olması durumunda iadelerinizi, aldığınız ürünün teslim tarihinden itibaren 3 ( üç ) gün içerisinde yapabilirsiniz. İnceleme süreci sonucunda kullanımdan doğan bir kusur yoksa ürün bedeli tarafınıza ödenecektir.

Siparişinizi kontrol ettikten sonra imzalayarak teslim alınız. Eğer kargonuzda bir karışıklık ya da eksiklik varsa teslim almadan kargo görevlisine tutanak tutturarak iade etmelisiniz.

 Alıcı, kargo teslim anında ürünün hasar kontrolünü yapıp, kusur var ise siparişi teslim almaksızın geri gönderme hakkına sahiptir.

albertovanetti.com  web sayfamızdan yapmış olduğunuz alışverişiniz ilgili kargo şirketi tarafından teslim alındığı andan itibaren, size teslim edildiği ana kadar kargo firması güvencesi altında olup, sigortalı taşınmaktadır. Ambalajı ve kutusu zarar görmüş olan kargolarınız için kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir. İade işleminizi gerçekleştirmeden önce, siparişinizle ilgili gerekli inceleme albertovanetti.com tarafından yapılmaktadır. Konu hakkında sorularınız devam ediyor ise info@albertovanetti.com adresinden veya 0216  347 82 01 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

 

 

Get Adobe Flash player

belgeler Katalog
GİZLİLİK POLİTİKASI| TESLİMAT | İADE & GARANTİ KOŞULLARI |GENEL ŞARTLAR | SATIŞ SÖZLEŞMESİ | İPTAL ŞARTLARI